Mgr. Barbora Bretová

Pondělí: 7:55 - 12:30, 13:00 - 15:00

Čtvrtek: 7:55 - 12:30, 13:00 - 16:00

Pátek: 6:55 - 11:35

Školní psycholog poskytuje odbornou pomoc žákům v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., školský zákon, a vyhláškou č. 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních, v platném znění.

Pracovní náplň školního psychologa zahrnuje následující oblasti:

Důležitou činností psychologa je udržování zdravého školního klimatu ve třídách. S dětmi psycholog pracuje v době výuky, po dohodě s vyučujícím, nebo v jiném domluveném čase. Školní psycholog, výchovný poradce a třídní učitel také společně řeší agendu spojenou s doporučeními podpůrných opatření navrženými školním poradenským pracovištěm pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Při práci se psycholog řídí etickými normami své profese a je nezávislým odborníkem. Všechny informace získané při práci s dítětem jsou považovány za důvěrné a jsou sdíleny pouze se souhlasem zákonného zástupce nebo v případě, že to vyžaduje zákon.