Vycházení

3. 7. 2020 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
DSC08539.JPG

Letošní školní rok byl zcela mimořádní díky uzavření škol Ministerstvem zdravotnictví. Až koncem června bylo umožněno uspořádat tradiční akce spojené s předáváním vysvědčení na konci školního roku, za dodržení několika málo opatření. Jsme velmi rádi, že jsme mohli předat závěrečná vysvědčení vycházejícím žákům důstojnou formou v podobě akce „Vycházení“. Deváťáci vyšli naposledy jako žáci ze školní budovy, tentokrát po červeném koberci. Promluvil k nim ředitel školy Mgr. Petr Kopřiva, třídní učitelé Mgr. Jana Doubková a Mgr. Jaroslav Polívka, závěrečné slovo měl starosta města Jiří Rýdl. Zpěvem tuto malou slavnost uvedl a rovněž ukončil pěvecký kvintet složený z vyučujících naší školy, přítomni byli rovněž pedagogové školy, místostarosta města Mgr. Petr Sadílek, předsedkyně školské rady Mgr. Miluše Rejmanová, předsedkyně Sboru pro občanské záležitosti Mgr. Eva Drábová a k naší velké radosti i mnozí rodiče vycházejících žáků. Tak hodně štěstí, milí deváťáci!

Mgr. Petr Kopřiva

DSC08449.JPG DSC08533.JPG DSC08468.JPG DSC08525.JPG DSC08529.JPG DSC08542.JPG