Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Školní akademie

11. 5. 2020 Lucie Kubíková
Ilustrativní obrázek k akci

Školní akademie 2020 měla proběhnout 20. května ve společenském centru. Uzavření škol, vyhlášení nouzového stavu a další opatření v boji proti šíření epidemie koronaviru zdánlivě vystavily stopku všem snahám o nácvik a realizaci této tradiční akce, na které se měli prezentovat se svými dovednostmi žáci školy. A protože v naší škole máme spoustu talentovaných žáků, rozhodli jsme se, že připravíme, alespoň v malé míře, akademii distanční. Paní učitelka Lucie Martinková oslovila žáky a pedagogy a připravila krátké pásmo - takovou ochutnávku toho, jaká školní akademie 2020 mohla být.


Děkuji všem účinkujícím, manželům Luskovým, kteří pomohli se stříháním videa a zejména paní učitelce Lucii Martinkové jako hlavní organizátorce distanční akademie.