Škola bez žáků...

27. 4. 2020 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
Ilustrativní obrázek k akci

Mýlí se ten, kdo by očekával, že budova školy se bez žáků změní v místo duchů, že zůstane uzamčena a bude chátrat při dlouhém čekání na návrat těch, kterým má sloužit.

 Naopak, ve škole je poměrně živo. Kromě práce v kancelářích a mnoha jednání s pedagogy a rodiči, každodennímu dezinfikování a údržbě areálu probíhají ve škole mnohé úpravy a opravy. Velkou proměnou prochází školní chodby. Kromě nové malby a nových barev budou na stěny instalovány edukační panely, nástěnky budou řešeny magnetickou formou.

 Na školním hřišti byly instalovány dva venkovní posilovací stroje, které doplní workoutovou sestavu. Věříme, že až to bude možné, budou mnozí žáci školy pravidelným cvičením posilovat svou kondici a zároveň imunitu.

 Na školní zahradu přibyly dva vyvýšené záhony, které čekají na žáky, stejně jako nedokončené bludiště. Třídy druhého stupně mají nové, odolné, dveře. Jenom je zatím nikdo neotevírá…