Den dětí - první stupeň

9. 6. 2024 Mgr. Sabina Rybářová
4.jpg

3. června se konal Den dětí, který byl plný zábavy a her pro všechny děti z prvního stupně. Celou akci odstartovaly třídní paní učitelky z prvních tříd. Děti se rozdělily do dvojic. Každá skupina měla za úkol projít 25 různých stanovišť, kde na ně čekali deváťáci, kteří jim připravili různé zábavné úkoly. Děti se snažily splnit všechny úkoly co nejrychleji a co nejlépe, aby mohly postoupit na další stanoviště.


Po skončení všech stanovišť byly odměněny výbornými perníčky, které nám napekla paní učitelka Pešková. Stadion se proměnil v taneční parket, kde se děti mohly vyřádit a tancovat na oblíbené písničky. Byla to skvělá příležitost seznámit se s ostatními spolužáky a strávit společně příjemný den plný zábavy.


Celý Den dětí byl skvěle zorganizovaný a děti si ho neskutečně užily. Věřím, že se tento den stane tradicí a každý rok se budou děti těšit na další zábavné akce a setkání s kamarády.


Mgr. Sabina Rybářová

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 6.jpg