Putování za pohádkou

3. 6. 2024 Nataša Kovačovičová

PUTOVÁNÍ ZA POHÁDKOU

Putování za pohádkou se i letos vydařilo, i přes nepřízeň počasí. V neděli 26. 5. 2024 se na krásnou trasu kolem zámku Lemberk vydalo přes 300 dětí a dvakrát tolik dospělých. Na startu děti vítali Rádcové a předávali dětem kartičku a pitíčko. Na děti čekalo 13 stanovišť, na kterých plnily úkoly s postavami z pohádek. Za splněné úkoly a kartičku plnou razítek si děti mohly vybrat jednu z krásných cen. Bylo připraveno občerstvení (klobásy, párek v rohlíku, pivo a limo) a také zmrzlina.

Obrovské poděkování patří pohádkovým postavám, bez kterých by se tato akce neobešla: Indiánky 2x, Víly, Vodník, Čerti, Maková panenka, Muchomůrky, Berušky, Čipmánkové, Princezny 2x, Čarodějnice a Lesní víly.

Velké poděkování patří Technickým službám a panu Radkovi Pecinovskému za zajištění posezení a odvoz potřebných věcí.

Děkuji panu starostovi Jiřímu Rýdlovi za sponzorování akce, panu Vladimíru Bílkovi a Šárce Vastlové za občerstvení a Školní družině při ZŠ a ZuŠ Jablonné v Podještědí za organizaci této akce.

Vše bylo připraveno s velkým nasazením a pečlivostí dobrovolníků. Těším se na další spolupráci při přípravách na Putování za pohádkou a doufám, že se opět vydaří a počasí bude přát.

Bc. Nataša Kovačovičová

1000022851.jpg 1000022819.jpg 1000022910.jpg