Dotazník pro rodiče

23. 4. 2020 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
Ilustrativní obrázek k akci

Distanční výuka na naší škole probíhá již od 16. března. Podle dostupných informací je reálné, že budeme distančně vyučovat až do konce školního roku. A tak nás velice zajímá zpětná vazba od rodičů či jiných zákonných zástupců, pro které současná situace s uzavřením škol jistě není jednoduchá. Žádáme Vás proto o vyplnění krátkého dotazníku, na který se dostane kliknutím na níže uvedený odkaz.


Děkujeme.


https://forms.gle/51S2UCVvXGA5BWek9


Dotazníkové šetření bylo dne 5. 5. 2020 ukončeno, děkujeme všem 127mi respondentům, od příštího týdne se opět mění podmínky pro vzdělávání, do školy mohou přijít deváťáci, otevíráme ZUŠku, od 25. května mohou fungovat školní skupiny na 1. stupni, je pravděpodobné, že se na Vás opět obrátíme s žádostí o vyplnění dotazníků.