WOW English

steve.jpg

!WOW!

Učíme podle WOW ENGLISH!

Již třetím rokem vyučujeme žáky prvního stupně podle metody WOW English. Tato metoda motivuje děti ke komunikaci v cizím jazyce. Využívá reálné postavy Steva, se kterým jsme se měli možnost osobně setkat, dále Maggie a Boba. Každému ročníku odpovídá pracovní učebnice, díky níž mohou žáci také využívat on-line podporu i mimo školu. Celým školním rokem nás provází video příběhy a video písničky, díky nimž děti procvičují a upevňují nové vědomosti a dovednosti.

V loňském roce Steve u nás ve škole navštívil každou třídu na prvním stupni, kde společně s dětmi strávil 20 minut.

V letošním roce ve spolupráci s WOW se nám podařilo úspěšně natočit tři videa v 1. B, 3. B a 5. B. Tato videa jsou ke zhlédnutí zatím na IG a FB. V těchto videích můžete vidět ukázky, jak s dětmi pracujeme.

V budoucnu plánujeme navázat spolupráci s jinými školami, které se k nám plánují přijet inspirovat do hodin anglického jazyka.

Mgr. Jana Doubková, Mgr. Veronika Pěčová a Mgr. Denisa Čermáková