Ukončení dvouletého programu Erasmus+

23. 4. 2024 Mgr. Monika Šofrová
erasmus+.jpg

Dne 31. března 2024 po dvou letech úspěšně skončil náš první projekt v rámci Erasmus+.

Díky tomuto projektu naši učitelé načerpali inspiraci v 7 zemích EU.  

První navštívenou zemí bylo pohodové Švédsko, do kterého se podívaly Mgr. Monika Šofrová a Mgr. Ivana Hazdrová, další destinací bylo slunné Španělsko, které navštívili hned čtyři účastníci, Mgr. Lucie Cidlinská, Mgr. Ivana Kotková Šubrtová, Mgr. Miluše Rejmanová a pan ředitel Mgr. Petr Kopřiva, MBA, další směřování za inspirací vedlo naše kolegyně Mgr. Nikolu Bezděkovskou, Mgr. Veroniku Pěčovou a Mgr. Sabinu Rybářovou do pohádkového Dánska, čtvrtou zastávkou našeho projektu bylo sousedské Polsko, do kterého se vydaly Mgr. Ivana Žmudová a Mgr. Lenka Pešková, přímořské státy nám nezůstaly cizí, a proto se na další stáž do krásné Itálie vydaly Mgr. Monika Šofrová a Mgr. Ludmila Králíková, předposlední cestou, kterou jsme v rámci projektu Erasmus+ mohli realizovat byla zahraniční stáž v tulipánovém Nizozemí, které se zúčastnily Mgr. Jana Doubková a Mgr. Denisa Čermáková, naše poslední nadšené kroky Mgr. Veroniky Pěčové a Ing. Zuzany Ryklové vedly opět k sousedům do blízkého Německa. Pevně věříme, že zahraniční stáže byly přínosem pro naše pedagogy nejen v profesním, ale i v osobním životě.

Děkujeme programu Erasmus+ za financování realizovaných mobilit a vedení naší školy za podporu a umožnění realizace zahraničních stáží.

 

Mgr. Monika Šofrová