Kamera, klapka, akce!

16. 3. 2024 Mgr. Sabina Rybářová
d.jpg

Prvňáčkové se stali malými filmovými tvůrci!

Televize Junior navštívila naši školu a nabídla našim prvňáčkům jedinečnou možnost vyzkoušet si práci režisérů, reportérů, kameramanů a zvukařů. Všichni byli nadšeni z této příležitosti a okamžitě se do práce pustili s chutí. Děti byly rozděleny do skupin, kde si připravily otázky a vyzpovídaly například paní učitelku nebo pana ředitele. S nadšením zachytily každodenní život ve škole a představily ho v promo videu.

Ve videu se zaměřujeme na náš vzdělávací program Začít spolu, badatelskou výuku, ranní kruh, skupinovou práci, CLIL a mnoho dalších zajímavých aktivit, které naše škola nabízí.

Děti se nejen naučily pracovat s kamerou a mikrofonem, ale také projevily svou kreativitu a zapojily se do tvorby videa s velkým nasazením. Jsme na ně velmi pyšní a jsme rádi, že mohou být součástí takového kreativního projektu.

Naše škola si odnesla krásné promo video, které ukazuje skvělou atmosféru a energii, která panuje u nás ve třídách. Děkujeme Televizi Junior za tuto skvělou zkušenost a těšíme se na další projekty, ve kterých se naši žáci mohou podílet a rozvíjet své kreativní dovednosti.

Odkaz na video: https://youtu.be/plNFD1ANPiM

Mgr. Sabina Rybářová

5.jpg 10.jpg 8.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 1.jpg 20240306_101153.jpg