Malý návrat do času vánočního – Vánoční koncert ZUŠ

16. 1. 2024 Mgr. Lucie Nekovářová, DiS.
hk.jpg

Dne 19.12.2023 se v hudebně základní školy a základní umělecké školy, konal krásný vánoční koncert. Zazněly skladby současných skladatelů, i klasických velikánů, jako je například J.S. Bach. Předvedly se nám nástroje rozmanitého druhu – kytary, jak akustické, tak elektrické, klavír, flétny a dokonce i nádherný nástroj fagot. Naše škola má v současné době hráče na fagot – Adama Bradlera, který projevuje velký talent a do budoucna přemýšlí nad studiem fagotu na konzervatoři. Velmi ho v tom podporuje jeho pan učitel Ondřej Útrata, také hráč na fagot, za což mu velice děkujeme. Kytarové kvarteto po samostatném vystoupení, ještě doprovodilo dětský pěvecký sbor Noktuelky. Zpívaly se koledy, které si na závěr mohli zazpívat všichni přítomní. Odcházelo se s milou náladou a krásným naladěním vánočního času. Vzhledem sice k velké místnosti ve škole, ale i tak malé na velký počet posluchačů, se budou konat další koncerty v jídelně školy. Tam se vejde mnohem více lidí a tak si Vás tímto rovnou dovoluji pozvat na JARNÍ koncert ZUŠ, který se bude konat 12.3.2024 od 16:30.

Mgr. Lucie Nekovářová DiS.

image_123650291 (2).JPG image_123650291 (1).JPG image_123650291.JPG