Putování za pohádkou

2. 6. 2023 Nataša Kovačovičová
8541_bob-a-bobek.png

Putování za pohádkou se i letos velice vydařilo. 28. 5. 2023 se na krásnou trasu kolem zámku Lemberk vydalo 420 dětí a dvakrát tolik dospělých. Na děti čekalo 13 stanovišť, na kterých plnily úkoly s postavami z pohádek. Za splněné úkoly děti dostaly odměnu.

Bylo připraveno občerstvení - klobásy, párek v rohlíku, pivo a limo a také něco na osvěžení- zmrzlina a ledová tříšť.

Obrovské poděkování patří pohádkovým postavám, bez kterých by se tato akce neobešla:

Strašidla, Víly, Vodník, Čerti, Maková panenka, Mimoňové, Bob a Bobek, Pipi dlouhá punčocha, Čarodějnice, Mrazík, Kovbojové, Berušky a Princezny.

Děkujeme panu starostovi Jiřímu Rýdlovi za sponzorování akce, Pardálům, panu Vladimíru Bílkovi a Šárce Vastlové za občerstvení a Školní družině při ZŠ a ZuŠ Jablonné v Podještědí, jako hlavnímu organizátorovi akce.

Vše bylo připraveno s velkým nasazením a pečlivostí dobrovolníků. Těšíme se na další Putování za pohádkou a doufáme, že bude stejně krásné a vydařené.

Za školní družinu Bc. Nataša Kovačovičová a Eva Drábová