Naše druhé spaní ve škole

15. 4. 2023 Mgr. Miluše Rejmanová
4..jpg

V 17 hodin jsme se sešli ve škole, rozloučili jsme se s rodiči a vydali se ven na jarní stezku. Stezka vedla po zahradě a provázela nás děvčata ze 7. B. My jsme plninili úkoly a získávali jsme indície potřebné k vyluštění tajenky. Všem se nám to podařilo a do vzduchu jsme vypustili JARO. Tomu odpovídalo i počasí. Nejprve nám začalo sněžit a potom na nás vykouklo sluníčko.

Po splnění stezky nás čekalo opékání vuřtů a hry venku.

Nejvíce jsme se všichni těšili na večerní hledání čokoládových sladkostí, které nám na zahradě schoval velikonoční zajíček. Začalo se stmívat a paní učitelka nás svolala na malou poradu. A pak to propuklo. S baterkami a čelovkami jsme se rozběhli po zahradě a hledali jsme tu spoustu schovaných čokoládových vajíček, zajíčků a kuřátek.

Příjemně uběhaní jsme se šli opláchnout a nachystat spaní. Někteří si ještě pochutnali na ovocných knedlících (děkujeme rodičům Aničky Svobodové), někteří se podívali na krátkou večerní pohádku. Vyčistili jsme si zoubky a zavrtali jsme se do spacáků. Po přečtení pohádek jsme všichni spokojeně usnuli a tvrdě spali až do rána.

K snídani nás čekal čaj a mazance z naší jídelny. "Paní kuchařky, moc děkujeme."

Vůbec se nám nechtělo balit, ale věděli jsme, že za chvíli dorazí první rodiče. Čekání jsme si zkrátili pohybem venku.

Spaní se nám moc líbilo a už teď se těšíme na další. Žáci 1. B a 2. A

Mgr. Lenka Nováková, Mgr. Petra Jandáková