Halové atletické závody

24. 2. 2023 Mgr. Ivana Kotková Šubrtová

V sobotu 18. února jsme se zúčastnili halových atletických závodů v Jablonci nad Nisou. Děti z přípravky soutěžily v trojboji (hod medicimbalem, skok do dálky a sprint 50 a 60 m). Konkurence byla silná, ale i přesto se nám podařilo vybojovat zlato díky Danielu Šimonovi, který vyhrál v kategorii chlapců. Odpoledne pokračovali mladší žáci v jednotlivých atletických disciplínách. Adamovi Rotreklovi a Janu Samkovi se podařilo probojovat do finále ve skoku dalekém a skončili na 5. a 6. místě s velmi dobrým výkonem. Honza Samek zabodoval ještě v hodu koulí a ve skoku vysokém tentokrát exceloval Daniel Bui, který si skočil svůj osobák a skončil na druhém místě. Všem dětem moc děkujeme za skvělý sportovní zážitek. Všichni byli dosciplinovaní a hlavně se vzájemně podporovali a fandili si.