Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Soutěž Život v půdě

14. 11. 2022 Mgr. Lucie Nekovářová, DiS.
CHKO6.jpg

Celkem 32 žáků výtvarného oboru naší ZUŠ se zúčastnilo soutěže pořádané CHKO Lužické Hory s tématem: Život v půdě. 

5. listopadu mohly děti společně s rodiči navštívit akci CHKO ve Společenském centru v Jablonném v Podještědí (XV. ročník Lužických ozvěn ekofilmu), kde byla vystavena všechna díla a také byla udělena ocenění za nejvydařenější obrázky. Z žáků výtvarného oboru ZUŠ byli ve dvou kategoriích ohodnoceni tito: Klára Pošustová, Evelyn Davídková, Adéla Němcová, Eliška Pflégrová, Antonín Koreček, Christopher Schagen, Markéta Dvořáková, Alžběta Válková a Vojtěch Beránek. 

Dětem blahopřejeme a za skvělé obrázky děkujeme!

CHKO6.jpg CHKO8.jpg CHKO5.jpg CHKO7.jpg CHKO4.jpg CHKO1.jpg CHKO3.jpg CHKO2.jpg