Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Návštěva třeťáků ze ZŠ a MŠ Pod Ralskem

10. 10. 2022 Mgr. Sabina Levá
8.jpg

V minulém školním roce navázala třída 3. B spolupráci se ZŠ a MŠ Pod Ralskem v Mimoni. Žáci si mezi sebou vyměnili několik dopisů a nyní ve třetí třídě jsme naše nové kamarády pozvali k nám do školy. Program byl připraven na celé dopoledne. Žáci si mohli vyzkoušet práci s ID displejem, Blue- Boty, tablety, apod. Všechny děti si vyzkoušely naprogramovat naši berušku (Blue Bot), žáky jsme provedli po škole a nevynechali jsme ani školní zahradu.

 V našem dopoledním programu nechyběla ani prohlídka Jablonného. Navštívili jsme baziliku minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy, knihovnu a prohledli si mokřady.

 Společně strávené chvíle jsme si moc užili a na oplátku nás naši noví kamarádi pozvali do Mimoně. Moc se těšíme!


Mgr. Sabina Levá

45.jpg 8.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg