Florbalové války

24. 5. 2019 Mgr. Denisa Čermáková
floorball.jpg

V sobotu 11. a v neděli 12. května se v České Lípě konal turnaj nazvaný Florbalové války. Turnaje se zúčastnilo 87 týmů z celé České republiky a bylo vytvořeno 7 kategorií.

Náš tým odehrál 7 utkání v kategorii starších žáků. Turnaje se účastnili vybraní florbalisté z florbalového kroužku vedeného na naší škole. Ondřej Blažek, Souček Jakub, Souček Michal, Šolín Jindřich, Vávra Daniel, Mach Jakub, Mach Vojtěch, Kohout Jiří, Kracík Ondra a Táborský Jakub. Jednotlivá utkání byla pro nás velmi obtížná, protože převážná většina týmů hraje ligové soutěže. My jsme se tím nenechali odradit a bojovali jsme ve všech utkáních naplno. Naše hra se zlepšovala každým novým zápasem, podařilo se nám vstřelit několik gólů, na kterých má zásluhu celý tým. V našem týmu jsou jedinci s individuálními kvalitami, které měli možnost ukázat. Výsledky utkání z našeho pohledu: 1:12, 2:10, 6:6, 2:10, 3:13, 2:10. Na turnaji jsme získali jediný bod, ale i ten nám stačil na 6. místo ve skupině, ke kterému nám také pomohlo méně obdržených branek. Klukům bych ráda poděkovala za odvedené bojovné výkony, za pozitivní náladu a zážitky, které jsme během víkendu společně prožili.