McDonald´s cup

24. 5. 2019 Mgr. Denisa Čermáková
mc-donalds-cup.jpg

Ve středu 15. května se vybraní žáci naší školy zúčastnili Okrskového kola McDonald’s cupu, které se konalo v nedalekých Zákupech.

Na turnaj odjeli: Kovačovičová Eliška, Netík Jan, Šúchal Marek, Šúchal Lukáš, Forman Sebastian, Štáfek Tomáš, Urban Michal, Valenta Johan a Hartman Lukáš. Odehráli jsme pět utkání, v kterých jsme byli po celou dobu hry lepším týmem na hřišti. Celý tým hrál s nadšením, s chutí bojovat, se zodpovědností a týmovým duchem. Každý zápas jsme „jezdili“ naplno. Bohužel nám k postupu do dalšího kola chyběly góly, dva body a trochu fotbalového štěstí. Výsledky zápasů: 0:0, 0:0, 0:2, 0:0, poslední zápas byl zkontumován a připsali jsme si tak jednu výhru 3:0. Nakonec jsme po bojovném výkonu získali 4. místo z 6 týmů. Všem bych ráda poděkovala za předvedenou hru, pozitivní náladu a zážitek.