Přejeme hodně štěstí žákům 9. tříd

22. 5. 2019 Mgr. Marie Lemfeldová
luck-wishes.jpg

Přejeme hodně štěstí žákům 9. tříd, kteří se brzy vydají na další studiu.

Čas plyne jako voda – nedá se ovlivnit, vrátit, zastavit ani koupit, plyne si svým tempem. Ubíhá rychle, stejně jako uběhlo devět let základní školní docházky našim žákům. „Nedávno“ nastoupili do 1. třídy a zanedlouho opustí 9. ročník. Věřím, že těchto devět let nebylo pro naše vycházející žáky ztraceným časem, ale naopak jim dalo potřebné základy, aby se mohly dále vzdělávat, studovat a učit se. Přeji všem, aby se jim v budoucnosti dařilo a mohli si splnit své sny a plány.

A kam se vydají?

Celkem letos vychází 32 žáků. Ve studiu budou pokračovat v různých městech: v Liberci, České Lípě, Frýdlantě, Odolené Vodě, Praze, Varnsdorfu, Novém Boru a v Jablonci nad Nisou.

Jaké obory si žáci vybrali?

Maturitní obory: gymnázium – 2, obchodní akademie – 4, praktická sestra – 1, předškolní a mimoškolní pedagogika – 2, design interiéru – 1, informační technologie – 1, bezpečnostně právní činnost – 2, stavebnictví – 1.

Učební obory: kuchař – 4, ošetřovatelka – 3, elektrikář – 3, zahradnická výroba – 2, kadeřnice – 1, nástrojař – 1, automechanik (mechanik opravář motorových vozidel) – 1, strojní mechanik – 1, řezník – 1.

Na osmileté gymnázium do Mimoně letos odchází 3 žáci z 5.ročníku.

Stále ještě naši žáci, za všechny učitele a učitelky, vám přeji v dalších letech HODNĚ ŠTĚSTÍ.