LOGICKÝ PĚTIBOJ

1. 2. 2020 Mgr. Martina Rybová
a_log (1).jpg

Během pátečního dopoledne se vybraní žáci 1. až 5. tříd zúčastnili LOGICKÉHO PĚTIBOJE.

Každá třída si pojmenovala svůj tým a soutěžila o nejlepší umístění.

Připraveny pro ně byly různé úkoly na paměť, postřeh a další nejen logické hry. Součástí soutěže bylo i laserové bludiště, kde si děti protáhly nejen mozkové závity, ale i tělo. Naším milým hostem byla konzultantka Pedagogicko-psychologické poradny v České Lípě Mgr. Marie Kašparová, která dohlížela na regulérnost soutěže. Žáci si užili zábavné dopoledne a skvěle zvládli všechny disciplíny. Domů si pak odnášeli nejen nadšení z poznávání, zkoumání a přemýšlení, ale i diplomy a ceny, za které děkujeme sponzorům paní Ladě Čermákové a Ivě Lukavcové.

Mezi ty šťastné patřily týmy těchto tříd:

1.B  „Hrušky“ – Viky Zámečníková, Violka Drábová, Ondra Kotek, Tom Samko

2.B „Andělé“ – Bětuška Beránková, Kája Pakanová, Viky Čaňková, Ondra Chod

3.A „Mistři“ – Monika Dostálová, Bára Kuběnová, Kuba Kotek, Honza Jílek

4.A „Čarovná“ – Lucka Ďurfinová, Eliška Pluhařová, Laura Mikudíková, Milan Netík

5.B „Logičáci“ – Nela Rabatinová, Róza Lusková, Áďa Němečková, Sebastian Toman

Děkujeme všem soutěžícím i pomocníkům 9.tříd za zdárný průběh logického pětiboje a příjemně strávené dopoledne.

Mgr.Gabriela Maňasová a Mgr.Martina Rybová