Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

LOGICKÝ PĚTIBOJ

1. 2. 2020 Mgr. Martina Rybová
a_log (1).jpg

Během pátečního dopoledne se vybraní žáci 1. až 5. tříd zúčastnili LOGICKÉHO PĚTIBOJE.

Každá třída si pojmenovala svůj tým a soutěžila o nejlepší umístění.

Připraveny pro ně byly různé úkoly na paměť, postřeh a další nejen logické hry. Součástí soutěže bylo i laserové bludiště, kde si děti protáhly nejen mozkové závity, ale i tělo. Naším milým hostem byla konzultantka Pedagogicko-psychologické poradny v České Lípě Mgr. Marie Kašparová, která dohlížela na regulérnost soutěže. Žáci si užili zábavné dopoledne a skvěle zvládli všechny disciplíny. Domů si pak odnášeli nejen nadšení z poznávání, zkoumání a přemýšlení, ale i diplomy a ceny, za které děkujeme sponzorům paní Ladě Čermákové a Ivě Lukavcové.

Mezi ty šťastné patřily týmy těchto tříd:


1.B  „Hrušky“ – Viky Zámečníková, Violka Drábová, Ondra Kotek, Tom Samko

2.B „Andělé“ – Bětuška Beránková, Kája Pakanová, Viky Čaňková, Ondra Chod

3.A „Mistři“ – Monika Dostálová, Bára Kuběnová, Kuba Kotek, Honza Jílek

4.A „Čarovná“ – Lucka Ďurfinová, Eliška Pluhařová, Laura Mikudíková, Milan Netík

5.B „Logičáci“ – Nela Rabatinová, Róza Lusková, Áďa Němečková, Sebastian Toman


Děkujeme všem soutěžícím i pomocníkům 9.tříd za zdárný průběh logického pětiboje a příjemně strávené dopoledne.

Mgr.Gabriela Maňasová a Mgr.Martina Rybová

a_log (2).jpg a_log (3).jpg a_log (4).jpg a_log (5).jpg a_log (6).jpg a_log (7).jpg a_log (8).jpg a_log (9).jpg a_log (10).jpg a_log (11).jpg a_log (12).jpg a_log (13).jpg a_log (14).jpg a_log (15).jpg a_log (16).jpg bludiště (1).jpg bludiště (2).jpg bludiště (3).jpg bludiště (4).jpg bludiště (5).jpg bludiště (6).jpg bludiště (7).jpg bludiště (8).jpg bludiště (9).jpg bludiště (10).jpg bludiště.jpg bludiště_1.jpg bludiště_2.jpg bludiště_3 (1).jpg bludiště_3 (2).jpg bludiště_3 (3).jpg bludiště_3 (4).jpg bludiště_3 (5).jpg bludiště_3 (6).jpg bludiště_3 (7).jpg bludiště_3 (8).jpg bludiště_3 (9).jpg