Velikonoční raut

9. 5. 2019 Lenka Sochová
easter-special.jpg

Náš tým kuchyňského personálu se v poslední době snaží zpříjemnit žákům a učitelům pobyt ve školní jídelně po náročném dni. U příležitosti Velikonoc jsme připravili raut.

Na Velikonočním rautu si mohl každý sám vybrat, na co má chuť a tím jsme trošku změnili každodenní rutinu s tácem u výdejního okénka.

Na výběr bylo kromě klasického oběda (sekaná a vařený brambor) i tradiční velikonoční nádivka, zeleninový salát s vejci a mazanec. Každý také dostal čokoládové vajíčko. Podle pochvalných komentářů si troufáme říct, že se tato akce povedla, a proto ji zopakujeme 5. 6. 2019 u příležitosti Dne dětí. Děkuji

Budeme dál pracovat na zpříjemnění prostředí v naší jídelně a přejeme žákům a učitelům dobrou chuť.

Personál ŠJ