Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Brnišťský půlmaraton

6. 5. 2019 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
half-marathon.jpg

V sobotu 27. dubna proběhl 6. ročník Brnišťského půlmaratonu. Zázemí závodu je v brnišťském areálu Lesní zátiší. Na startu se sešlo celkem 513 běžců.

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí je spoluorganizátorem běžeckého závodu Brnišťský půlmaratón, který nabízí kromě půlmaratónu i kratší tratě pro všechny věkové kategorie.

Brnišťský půlmaraton se dostává do povědomí veřejnosti nejenom jako významný běžecký závod, ale i jako kulturní akce s bohatým doprovodným programem. Díky Podralskému nadačnímu fondu ZOD, obci Brniště a řadě sponzorů jsou součástí akce výtvarné dílny, hudební program, kvalitní moderování, tombola, široké možnosti občerstvení, opičí dráhy a skákací hrad pro děti a řada dalších atrakcí. Účastníci tak mohou v Lesním zátiší strávit téměř celý den.

Zde najdete výsledky závodu.