Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Loučení s 3. A

1. 7. 2022 Mgr. Martin Králík
01.jpg

Ve čtvrtek 30. června nastalo v naší třídě nejen loučení před prázdninami, ale i netradiční rozloučení po třech letech. Byly to roky velice náročné a plné obtížných překážek, přesto jste udělali veliký kus práce a naučili se mnoho nového. Především jeden druhému pomáhat, pracovat samostatně i ve skupinách, poradit si s potížemi a s pěknými výsledky reprezentovat naši třídu v soutěžích. Již nyní jsou z vás výborní počtáři, vypravěči, sportovci, výtvarníci, zpěváci a zahradníci. Věřím, že i v dalších letech budete pokračovat ve stejném duchu a zůstanete dobrými kamarády. Jsem moc ráda, že jsem s vámi mohla být, zasloužíte velikou pochvalu a poděkování, které patří i vašim rodičům za vše, s čím mi pomohli. Přeji krásné prázdniny.


Mgr. L. Králíková  

02.jpg 03.jpg