Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Sportovní dopoledne na 1. stupni

27. 6. 2022 Mgr. Martin Králík
01.jpg

Ve středu 22. června se na školním hřišti již tradičně konalo sportovní dopoledne žáků 1. stupně. Jednotlivé ročníky mezi sebou soutěžily v hodu plným míčem, ve vrhu koulí, ve skoku z místa a do dálky a v běhu na 60 metrů. Na závěr za plné podpory všech a úžasné atmosféry vybraní žáci z každé třídy běželi štafetový běh 4krát 60 metrů. Všichni sportovci předvedli plné nasazení, snažili se a někteří na svůj věk a schopnosti dosáhli pozoruhodných výkonů, za které byli oceněni medailemi. Celé dopoledne proběhlo hladce. Za pomoc s organizací si zaslouží poděkování a velikou pochvalu paní asistentky a žáci 8. A. Již nyní se těšíme na další sportovní soutěže v novém školním roce.


Mgr. L. Králíková 

02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg