Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Školní výlet 2.A a 2.B

16. 6. 2022 Mgr. Sabina Levá
8.jpg

S koncem školního roku nastal čas výletů. Třídy 2. A a 2.B zamířily letos do dětmi oblíbených Starých Hradů, do říše čaroděje Archibalda. Nejprve jsme zhlédli pohádkové sklepení, kde na nás čekali obři, čerti, skřítkové, draci i vodníci. Poté nás čertice Starohradka naučila létat na létajícím koštěti a nakonec jsme vystoupali 60 schodů na pohádkovou půdu. Zde jsme se dověděli mnoho příběhů a „drbů“ o zdejších čarodějnicích, kouzlobabkách, skřítcích a dokonce i dracích. Po absolvování prohlídky jsme se posilnili svačinami, nakoupili spoustu užitečných suvenýrů a spokojeni a plni zážitků zamířili domů, do Jablonného v Podještědí. Sláva, nazdar, výletu!!


Tímto děkujeme za pomoc paní asistentce Simoně Šlamborové a Veronice Süssnerové.

 

Mgr. Ivana Žmudová, Mgr. Sabina Levá

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg