Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Vánoční florbalový turnaj

13. 12. 2019 Mgr. Denisa Kovačovičová
vánoční turnaj škola.jpg

V pátek 13. 12. 2019 se uskutečnil VÁNOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ pro žáky 2. stupně. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. V jedné skupině proti sobě odehrály utkání šesté a sedmé ročníky. V druhé pak osmé a deváté. Jednotlivé zápasy se hrály 2x8 minut, s počtem čtyř hráčů v poli. Hrálo se na malé branky, tedy bez brankařů. Umístění v první skupině. 1. místo: 7. B, 2. místo: 7. A, 3. místo: 6. B. Vyzdvihla bych pochvalu pro děvčata z 6. B, která se nebála zapojit a odehrát veškerá utkání proti chlapeckým týmům. V jejich týmu byli pouze tři chlapci. Druhá skupina a umístění. 1. místo: 9. B, 2. místo: 8. B, 3. místo: 9. A, 4. místo: 8. A. Každý tým byl na konci florbalového turnaje odměněn balíčkem sladkostí a dobrot. Florbalové dopoledne hodnotím pozitivně. Žáci si zahráli, bojovali a makali každý pro svůj tým. Všichni podali pěkné výkony.