Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Míčový den na prvním stupni

2. 6. 2022 Mgr. Sabina Levá
123.jpg

Mezinárodní den dětí jsme oslavili na prvním stupni akcí nazvanou Míčový den. Ve sportovním oblečení a připraveni plnit úkoly jsme se sešli na školním hřišti. Žáci si zahráli proti sobě v rámci ročníku dva různé turnaje. Děvčata měla turnaj ve vybíjené, chlapci ve fotbalu. Poté se žáci rozdělili do skupin a vydali se splnit připravené úkoly na stanovištích. Patřily mezi ně dovednosti s míčem, hod míčem, běh, dribling, hod na cíl, apod.


Po sečtení bodů jsme celou akci vyhodnotili. Žáci dostali obrovskou pochvalu za vynikající sportovní výkony. Všichni byli odměněny sladkou odměnou v podobě perníčků a ti nejlepší dostali medaili v podobě placky.


Krásné sluneční počasí přispělo k celkové pohodě celého Míčového dopoledne.


Mgr. Sabina Levá, Veronika Süssnerová

122.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 012.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 010.jpg 011.jpg 0.jpg 01.jpg 05.jpg 06.jpg 08.jpg 09.jpg