Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Mikulášský florbalový turnaj v České Lípě

13. 12. 2019 Mgr. Denisa Kovačovičová
turnaj 1. 12. .jpg

V neděli 01. 12. 2019 se v České Lípě konal turnaj pořádaný pro florbalové akademie České Lípy. Z našich hráčů jsme utvořili dvě družstva. Tým „mladších“ tvořili: J. Kundrik, J. Rabatin, M. Souček, D. Pavlas, V. Ryšavý, J. Kohout, P. Žmuda. Tým „starších“ tvořili: O. Blažek, O. Kracík, J. Mach, V. Mach, K. Hanus, J. Táborský, M. Doubek, J. Šolín. V naší skupině byli na tomto turnaji dohromady pouze 3 týmy, proto jsme sehráli 3 kola. Každý tým tedy sehrál 6 zápasů. Týmu „mladších“ hráčů se podařilo uhrát pouze jeden bod. Tento bod získali proti Zákupům. Náš druhý tým byl úspěšnější, dvakrát sice remízoval proti Zákupům, ale ve třetím utkání se nám podařilo zvítězit v poměru 5:4. Celkově získali 14 bodů. Konečné pořadí: 1. místo Jablonné „starší“, 2. místo Zákupy, 3. místo Jablonné „mladší“. Protože to byl Mikulášský turnaj, po odehrání všech utkání do haly zavítal Mikuláš a dva čerti, kteří všem zúčastněným týmům předali sladkosti, dobroty a diplomy. Všem děkuji za předvedené výkony a přeji další úspěchy.