Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Okresní florbalový turnaj v České Lípě starší žáci

9. 5. 2022 Mgr. Denisa Kovačovičová
florbal IV..jpg

Ve středu 04. 05. 2022 se v České Lípě konal okresní turnaj pro žáky kategorie IV. Do této kategorie patří žáci z 8. a 9. ročníků. Na tento turnaj byli vybráni tito hráči: Michal Souček, Jakub Rabatin, Jan Kundrik, David Pavlas, Tomáš Žucha, Vojtěch Ryšavý, Petr Žmuda, Matyáš Roček, Tomáš Štáfek, Jakub Šolín a Tomáš Lukavec. Našimi soupeři byli Jižní, Lada, Špičák a Tyršovka. Turnaj se hrál systémem 5+1, hrací doba byla 1x8 minut. Odehráli jsme 4 utkání. První zápas jsme zvítězili 2:0, druhý zápas byl remízový 0:0, 1:0 jsme prohráli ve třetím zápase a v posledním zápase jsme hráli o postup, bohužel remíza 2:2 nebyla dostačující. Postup unikl pouze o kousek, ale my jsme se velmi rádi zúčastnili. Klukům děkuji za předvedené výkony.