Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Okresní florbalový turnaj v České Lípě mladší žáci

9. 5. 2022 Mgr. Denisa Kovačovičová
florbal III..jpeg

Ve středu 27. 04. 2022 se v České Lípě konal okresní turnaj pro žáky kategorie III. Do této kategorie se řadí žáci z 6. a 7. ročníků. Na tento turnaj byli vybráni tito hráči: Matyáš Roček, Tomáš Štáfek, Jakub Šolín, Tomáš Lukavec, Tomáš Chládek, Jan Netík, Patrik Hudousek, Ondřej Procházka, Martin Šlambor, Michal Lukavec, Jan Doubek a Tomáš Poupa. Turnaj se hrál systémem 5+1, hrací doba byla 1x12 minut. Náš tým odehrál celkem tři utkání. První utkání se podařilo zvítězit 2:0, v druhém byl vidět velký rozdíl, protože hráči ze Slovanky hrají florbal za tým v České Lípě a hrají pravidelně několik utkání, výsledek byl 7:0 pro Slovanku. V posledním zápase jsme potřebovali nutně vyhrát, abychom postoupili, což se bohužel přes veškerou snahu nepodařilo a zápas skončil ve prospěch Zákup 4:1. Rádi jsme se turnaje zúčastnili po dlouhé pauze a pro naše hráče jsou to další zkušenosti. Všem hráčům děkuji za předvedené výkony.


florbal III. 3.jpg florbal III. 2.jpg florbal III. 1.jpg