Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Návštěva knihovny - druhé třídy

5. 5. 2022 Mgr. Sabina Levá
RE.jpg

Ve čtvrtek 05. 05. 2022 žáci druhých tříd navštívili knihovnu. Paní knihovnice pro nás připravila program s názvem „Básničkování s Františkem Hrubínem“. Žáci si vyzkoušeli tvořit rýmy, dozvěděli se, jaký je rozdíl mezi básničkou a písničkou a ve skupinách vymýšleli verše na libovolné téma. Žákům se básničky velice vydařily a dostali velkou pochvalu od paní knihovnice. Na závěr si každý mohl prohlížet knihy podle svých zájmů. Někteří žáci si vyzvedli průkazky, aby se mohli stát pravidelnými návštěvníky knihovny.

Paní knihovnici tímto děkujeme za krásně připravený program.


                                                                           Mgr. Sabina Levá a Mgr. Ivana Žmudová

a.jpg aa.jpg aaa.jpg aaaaaaaaa.jpg b.jpg egtewt.jpg kn.jpg kni.jpg