Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

3. A - Čarodějnice

1. 5. 2022 Mgr. Martin Králík
IMG_20220429_092335.jpg

Dnešní již tradiční čarodějnické vyučování jsme začali pexesem na zopakování vyjmenovaných slov, následoval čarodějnický běhací diktát, který jsme úspěšně zvládli. V hodině matematiky jsme trénovali nejen násobení a dělení, ale i hledali správnou trasu pro ozoboty. Úkolem bylo zjistit cestu k trezoru a pomocí získaného kódu trezor otevřít. Společnými silami jsme to dokázali a poklad v podobě sladké odměny byl náš. Posíleni dobrotami jsme si vyrobili malé čarodějnice a s pomocí chromebooků popisovali čarodějnické obrázky, řešili tajenky, spojovali dvojice a plnili další úkoly. Vyučování rychle uteklo a my se budeme těšit na další činnostní učení.Mgr. L. Králíková 

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg