Okresní florbalový turnaj škol- 8., 9. ročníky

13. 12. 2019 Mgr. Denisa Čermáková
turnaj 13. 11. .jpg

Ve středu 13. 11. 2019 se v České Lípě konal okresní turnaj pro žáky kategorie IV. Do této kategorie se řadí žáci z 8. a 9. ročníků. Na tento turnaj byli vybráni tito hráči: O. Blažek, D. Vávra, J. Šolín, P. Hipsch, J. Mach, O. Kracík, M. Doubek, J. Táborský, O. Hnídek, K. Hanus. Turnaj se hrál systémem 5+1, hrací doba byla 1x10 minut. Náš tým odehrál čtyři utkání. Z těchto utkání se nám podařilo jednou vyhrát 2:1, kdy branky vstřelili J. Táborský a J. Šolín. Proti Zákupům to byl velmi vyrovnaný zápas, a také skončil těsně, bohužel pro nás, prohrou 0:1. Zbylé dva zápasy jsme také prohráli, jen s větším brankovým rozdílem. Ve skupině jsme skončili na 4. místě z pěti týmů. Týmy a hráči v této kategorii starších žáků jsou na tom s florbalovými dovednostmi velmi dobře. My se i přes prohry snažíme být aktivní, pracovat poctivě na každém tréninku. Hráčům touto cestou děkuji za předvedené výkony.


okresní kolo-tabulka.jpg O. Blažek golman.jpg