Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Florbalový turnaj v České Lípě

13. 12. 2019 Mgr. Denisa Kovačovičová
spoelčna turnaj 27. 10..jpg

V neděli 27. 10. 2019 se v České Lípě konal turnaj pořádaný pro florbalové akademie České Lípy. Díky navázanému kontaktu právě s trenérem florbalových akademií České Lípy máme možnost účastnit se několika turnajů pořádaných v průběhu roku, což je výbornou příležitostí pro naše hráče. Budou se tak dostávat do více zápasů, které jim pomohou se ve florbalu posouvat dál. Letos poprvé se podařilo vytvořit skupinu starších žáků. Ve skupině bylo 5 týmů, Zákupy 2x, Jablonné v Podještědí 2x a Jestřebí Provodín. Jeden tým tvořili žáci sedmého ročníku doplněné o žáky osmého ročníku. Druhý tým byl tvořen žáky osmého a devátého ročníku. Každý odehrál 4 zápasy, v kterých zažili pocit vítězství i porážky. Nakonec se naše týmy mezi sebou utkaly o třetí a čtvrté místo. V tomto utkání byl úspěšnější tým složený z žáků osmého a devátého ročníku. Každý z týmu byl odměněn bonbony a dětským šampaňským. Turnaj hodnotím pozitivně, oba týmy předvedly dobré výkony, které se díky poctivým tréninkům budou zlepšovat.