Dobročinný bazar

22. 3. 2022 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
bazárek 1.jpeg

 Ve středu 16. 3. 2022 proběhl na základní škole v Jablonném dobročinný bazar na podporu Ukrajiny. Původní myšlenka pomoci byla zcela naplněna - zapojilo se velké množství dětí, jejich rodičů i zaměstnanců školy. Nejen, že se nám podařily vybrat peníze, ale v celé škole byl znát pocit sounáležitosti a radosti z toho, že pomáháme.

 Po příchodu do školy si nakupující mohli prohlédnout orientační plán "nákupního centra", ve které se proměnila naše škola. Hned poté si mohli koupit kávu a zákusek v kavárně, kterou spravoval žákovský parlament. V prvním i druhém poschodí bylo otevřeno celkem deset obchůdků, kde na zákazníky čekalo opravdu velké množství zboží nejrůznějšího druhu. Jeho rozmanitost dokázala uspokojit mnoho zákazníků - povedlo se nám vybrat neuvěřitelných 45 559 Kč, které zašleme na účet humanitární organizace Člověk v tísni.

 Naše díky patří všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří se na této akci podíleli. Díky patří vám, co jste nás přišli podpořit - pomáhat má smysl.


https://liberecky.denik.cz/ctenar-reporter/foto-ze-skoly-bylo-nakupni-centrum-bazar-pro-ukrajinu-vynesl-pres-45-tisic-20220.html

 

                                                                                 Mgr. Ivana Kotková Šubrtová

bazárek 4.jpeg bazárek 3.jpeg bazárek 2.jpeg bazárek 1.jpeg