Noc ve škole

14. 3. 2022 Mgr. Sabina Rybářová
noc ve škole4.jpg

Ze čtvrtka na pátek 11. 3. 2022 prožili žáci druhých tříd pod vedením paní učitelky Sabiny Levé, Ivany Žmudové a paní asistentky Simony Šlamborové svou první noc ve škole. Cílem této akce bylo nejen stmelení kolektivu, ale také umožnit dětem zažít ve škole jiný druh dobrodružství a adrenalinu než při výuce.

Dveře školy se netradičně otevřely v pět hodin večer. Po příchodu a motivačním rozhovoru čekala na žáky stopovaná, která se konala v prostorách školy. Žáci se rozdělili do skupin a vydali se nadšeně plnit úkoly. Po vyhodnocení stopované na ně čekala další očekávaná aktivita, kterou byla stezka odvahy. Všichni jsme se společně vydali prozkoumat, jak vypadá škola v noci. Baterky sice nechyběly, ale ve vybraných částech školy dostali žáci pokyn je vypnout. To teprve byla zábava a adrenalin! Po absolvování stopované dostali všichni zaslouženě diplom za statečnost. Poté se třída 2.B změnila v taneční parket a následovala diskotéka. Po ní si žáci pochutnali na objednaných pizzách a pak už následovala příprava míst na spaní, večerní hygiena a nezbytná pohádka na dobrou noc.

S akcí jsme všichni byli spokojeni. Děti byly nadšené a těší se na další dobrodružství ve škole.

Mgr. Sabina Levá