Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Banánový mítink

12. 12. 2019 Mgr. Ivana Kotková Šubrtová
IMG_20191208_114750.jpg

V neděli 8.12. 2019 jsme se s dětmi vypravili na okresní přebor atletických přípravek do České Lípy nazvaný Banánový mítink. Výprava se skládala ze 14 závodníků a závodnic. Ti plnili celkem tři disciplíny: běh na 30 m, skok do dálky z místa a hod plným míčem. Všechny děti se snažily co mohly a naše snaha byla zúročena. V kategorii nejmenších dětí získala Adélka Hrušková zlatou medaili, a za chlapce vybojoval Ondra Kotek stříbro. I v další kategorii jsme bodovali. Zlato získala Monča Dostálová a stříbro Bára Kuběnová. A ani nejstarší děvčata neodjela s prázdnou, třetí místo zde vybojovala Nelča Rabatinová. Všem dětem děkuji za účast a za plné sportovní nasazení.

Mgr. Ivana Kotková