Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Školní akademie Letem světem

23. 12. 2021 Mgr. Denisa Kovačovičová
úvod.png

Letošní školní akademie s názvem Letem světem proběhla v pondělí 20. 12. 2021 ve společenském centru v Jablonném v Podještědí. Z důvodu vládních nařízení společenské centrum naplnili jako diváci pouze žáci naší školy. Mysleli jsme také na rodiče, příbuzné a kamarády, kteří se k nám mohli připojit v živém přenosu prostřednictvím facebookových stránek Základní školy a Základní umělecké školy Jablonné v Podještědí. Záznam akademie je možné kdykoli zhlédnout: https://fb.watch/a3WP0bTcRx/.

Jsme si vědomi, že každý nemá Facebook, proto jsme neváhali a jednotlivá vystoupení jsme se rozhodli natočit, sestříhat, poskládat dohromady a vydat jako jeden celek. Třídní kolektiv, ale i jednotlivci nacvičili svá vystoupení – písničky, básničky, scénky, díky kterým jsme procestovali celý svět skrze jednotlivé kontinenty.

Školní akademie Letem světem: https://youtu.be/GAFR9PUKWb4

 

Děkuji všem účinkujícím a učitelům za odvedenou práci při přípravě a realizaci jednotlivých vystoupení.


Mgr. Denisa Kovačovičová