Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

100 let české školy 4.B

11. 11. 2021 Mgr. Ivana Kotková Šubrtová
IMG_9286.JPG

Třída 4. B se měla „popasovat“ s učitelem a školou budoucnosti. Nejprve se žáci zaměřili na školu.

Škola budoucnosti by podle dětí měla mít své parkoviště s letadly, kam by každé dítě mělo podle navigace automaticky přiletět. Měla by být vybavena bazénem, velkou tělocvičnou, kinem, hvězdárnou, planetáriem, eskalátory a obrovskými okny. Ve třídách si už děti představují, že budou levitovat na polštářích a místo tabulí se budou učit na počítačích. Děti také vytvářely budoucí abecedu a písmo, kterým se jednou bude mluvit a psát. Fantazie a představivost dětí v tomto tématu pracovala na plné obrátky.

Děti vytvořily pana učitele i paní učitelku. Mezi jejich přednosti by měly  patřit: mluvení všemi jazyky, vytváření hologramů, cestování v čase a reálná ukázka historie. Jak vypadají? Na to se můžete podívat na dni otevřených dveří v pátek na naší škole. Srdečně jste zváni.

Mgr. Gabriela Vávrová


LZWY4547.JPG IMG_9285.JPG RDNB8205.JPG WWDD8465.JPG