Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Ukázka bojového umění

20. 10. 2021 Mgr. Denisa Kovačovičová
20211013_083339.jpg

Ve čtvrtek 7. 10. a v pátek 8. 10. 2021 měly 7. a 9. ročníky zpestřenou výuku tělesné výchovy. Pro žáky byla připravena ukázka bojových umění a sebeobrany. S bojovým uměním a sebeobranou nás seznámil pan Kříž, ze Školy Tenshin Shoden Ryu, z České Lípy. Oba ročníky měly odlišnou ukázku přizpůsobenou věku žáků. Žáci si vše po pečlivé ukázce a vysvětlení prakticky vyzkoušeli. Tato akce byla velmi vydařená a myslím si, že si každý odnesl příjemný zážitek a novou zkušenost.

Video ukázky naleznete v odkazech níže.

Ukázka 1

Ukázka 2

Ukázka 3

Ukázka 4

Ukázka 5

Ukázka 6

Ukázka 7

Ukázka 8

Ukázka 9


Pan Kříž si zaslouží veliké poděkování. 


Mgr. Denisa Kovačovičová


L.jpg H.jpg G.jpg E.jpg D.jpg C.jpg B.jpg A.jpg