Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Sportovní den I. část

19. 7. 2021 Mgr. Denisa Kovačovičová
pozvánka sport. den.jpg

V pátek 25. 6. 2021 se uskutečnil SPORTOVNÍ DEN pro žáky II. stupně. V tento den byly na programu míčové hry - přehazovaná a kopaná + doplňkové aktivity - hod medicinbalem, skoky přes švihadlo za 1 minutu a výdrž v prkně (plank).

Žáci II. stupně byli rozděleni na mladší a starší kategorii. 6. a 7. ročníky tvořily mladší kategorii a 8. a 9. ročníky starší kategorii. Odehrálo se několik velmi pěkných a napínavých utkání. Ve volném čase mezi zápasy žáci plnili tři doplňkové aktivity, výkon každého se zapisoval do tabulek.

Pro všechny jsme připravili malé občerstvení v podobě nakrájených červených melounů.

Bohužel nám sportovní den narušil v 11 hodin velmi silný déšť během kterého jsme několik zápasů dohráli, ale zbylá neodehraná utkání a nesplněné aktivity jsme byli nuceni přesunout na pondělí 28. 6.

I přes nepřízeň počasí jsme si sportovní den velmi užili.


Mgr. Denisa Kovačovičová

sportovní den.jpg sprotovní den švihadlo.jpg sprotovní den planl.jpg sportovní den hod.jpg přehazka.jpg přehazka sd.jpg fotbal sportovní den.jpg fotbal sd.jpg