Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

LOGICKÝ PĚTIBOJ

8. 11. 2019 Mgr. Martina Rybová
photostudio_1572980978700.jpg

Proč logický pětiboj? Protože bylo připraveno 5 stanovišť a k tomu bonusový úkol.

23.října 2019 jsme vyrazili do České Lípy. Náš soutěžní tým - Klárka, Laura, Bára, Kuba a Mikuláš - se jmenoval „APPLE“. S námi jela také p.uč.Rybová a maminka Laury.

Pětiboj probíhal v ZŠ Partyzánská. Strávili jsme dopoledne plněním různých úkolů, logických zadání zaměřených na přemýšlení, zapamatování a také pohybovou šikovnost (prolézání „laserovou“ dráhou). Všichni jsme se snažili o co nejlepší umístění. Zvládli jsme i „bonus“, což byla hra „STORY CUBE“ – jejichž úkol nám určilo hození kostek s obrázkovými symboly. Podle nich jsme měli vytvořit příběh. Pořadatelé pro nás připravili nejen občerstvení, ale i hezké ceny, takže jsme si to užili vše náramně.

Klárka Skibinská