Obrazy vodního světa

21. 12. 2020 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
cela vystava.JPG

Paní učitelka Markéta Váchalová Vojtíšková nainstalovala v chodbě kláštera výstavu, zveřejňujeme její pozvánku:


Milí rodiče, milé děti,

ráda bych vás pozvala na "vaši" výstavu do ambitu kláštera v Jablonném v Podještědí. Přesto, že jsme se v tomto školním roce zatím viděli tak málo, stihli jsme společně vytvořit tolik obrázků, že jsem mohla tento týden nainstalovat výstavu: "Obrazy vodního světa"

Výstava je v přístupné chodbě kláštera, kam se běžně během dne dostanete. Můžete tedy využít svátečních dnů a výstavu navštívit. Výstava bude přístupná do 15. února 2021. A co víc? Můžete se podílet na její další instalaci :-) Nechala jsem na dvou panelech natažený provázek s kolíčky, kde můžete sami umístit obrázky s vodní tématikou, které jste s dětmi vytvořili během distanční výuky :-)

Na fotky se podívejte v příloze.

Budu zvědavá na doplněnou výstavu!


Přeji vám všem klidné Vánoce, 

moc se těším, až zase uvidím všechny svoje žáčky - malíře! ♥

vystava 3.JPG vystava 2.JPG vystava 1.JPG panely s kolicky.JPG