Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Huráááá! Jedeme!

13. 12. 2020 Mgr. Miluše Rejmanová
Foto CK.jpg

Takhle vesele si zavýskli členové turistického kroužku v neděli 13. prosince. I v době protiepidemiologických opatření a omezení se podařilo uspořádat výlet na rozhlednu Císařský kámen. Vyrazili jsme časně, sraz byl už před osmou hodinou ranní, tak nás trochu překvapil vysoký počet účastníků - 12 členů turistického kroužku, tři z nich s sebou vzali i rodiče a jela dokonce i jedna babička!

Svezli jsme se vlakem, tramvají, ale hlavní část jsme šlapali pěšky. Viditelnost z rozhledny byla sice nulová, to nám ale radost nezkazilo. Přes Mojžíšův pramen jsme sestoupili do Vratislavic nad Nisou a odtud jsme se tramvají a po krátké procházce Libercem vrátili na nádraží. Celodenní túru jsme zakončili vystoupáním schodů z ulice Tatranská do ul. 1. máje. Po více než 10 kilometrech chůze to nebyl lehký úkol. Nohy nás pěkně bolí, ale už teď se těšíme na další výlet. Za turistický kroužek Mgr. Miluše Rejmanová a Mgr. Lenka Nováková

foto ck 2.jpg kolo.jpg ck.jpg Foto CK 1.jpg IMG_20201213_134622.jpg