Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Výlet turistického kroužku

30. 9. 2019 Mgr. Miluše Rejmanová
Sloní skály 2.jpg

V neděli 29. září se uskutečnil první víkendový výlet turistického kroužku. I přes časnou hodinu jsme se sešli v hojném počtu. Na Sloní (Bílé) skály se vlakem vypravilo 13 dětí, 18 dospěláků a dokonce i tři pejsci. Z nádraží v Rynolticích jsme nečekaně rychle ušli 4 km do Jitravy a další 4 km zpět. Naše malé rychlonožky stihly i zmrzlinu na zpáteční cestě a příjezd do Jablonného o dvě hodiny dříve, než bylo plánováno. Mnoho dětí s sebou vzalo i rodiče, což nás velmi potěšilo. Někteří z rodičů hned přišli s nápady na další výlety. Jejich zájem nám udělal velikou radost. Už teď se těšíme na další společný výlet. Mgr. Lenka Nováková a Mgr. Miluše Rejmanová