Online výuka - tabulka

13. 11. 2020 Mgr. Petr Kopřiva, MBA
Ilustrativní obrázek k akci

Distanční výuka na naší škole probíhá v prostředí Google Workspace dvěma způsoby. Asynchronně - tzn. zadáváním úkolů, materiálů apod. v Google učebnách, kdy mají žáci určený čas na vypracování či seznámení se se zadanými tématy, a synchronně, tedy online, kdy se učitel a žáci setkají ve stejném čase v prostředí Google meet. Většinou používají vyučující a žáci pro online výuku trvalých odkazů v Google učebnách, případně jim jsou zasílány pozvánky. Žákům byla již před 14ti dny zpřístupněna tabulka, ve které je po jednotlivých dnech a třídách rozpis online výuky. Tabulka se mění vždy v pátek a platí pro následující týden. Žáci 2. stupně ZŠ mají týdně 15 - 20 hodin online výuky, 5. třída pak 3 hodiny denně + anglický jazyk, 4. třída 2 hodiny denně + jazyk a 3. třída 1 hodinu denně. Tabulka je přístupná zde:


tabulka online výuky


Pro přístup musíte být přihlášeni na žákovských účtech (doména zsjablonnevp.cz).