Výstava výtvarného oboru ZUŠ v ambitu kláštera

29. 11. 2022 Mgr. Lucie Nekovářová, DiS.
Kouzelna zahrada-vystava ZSaZUS JVP.jpg

Od 27. 11. 2022 do 28. 2. 2023 bude přístupná výstava prací žáků výtvarného oboru naší ZUŠ v ambitu kláštera dominikánů v Jablonném v Podještědí.

Výstava nese název KOUZELNÁ ZAHRADA. Jak si ji představujeme? Co v ní nacházíme?

Některá díla vznikala tak, že žáci vyzkoušeli novou nezvyklou výtvarnou techniku podle zadání učitelky. Jiná díla tvořili samostatně, jako svůj originální pohled do zahrady, která na ně působí čarovně, mysticky, strašidelně nebo je naopak okouzlí nádhernou barevností a světlem.

V naší zahradě tak žije spousta zvířat i pohádkových bytostí, poletují zde motýli, rostou zde krásné i léčivé rostliny, proplétají se větve stromů a vše prostupuje kouzelná duha.

Pojďte s námi procházet různými portály do dalších čarovných světů, bloudit mezi barevnými stromy, nahlížet pod zem ... zkrátka - pojďte prožít chvíli v pestrobarevném malovaném a kresleném světě, který pro vás děti vytvořily.

motylci.jpg zahrada 4.jpg zahrada 2.jpg zahrada 1.jpg