ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
Dne 5.6. 2018 jsme se vypravili na školní výlet do  Doks. 
Jeli jsme vlakem.  Naší první zastávkou byl zámek,  který je zatím jako celek pro veřejnost uzavřen. My jsme navštívili několik málo místností,  které jsou zařízený jako Labyrint strašidelných pohádek. Ale jelikož už jsme páťáci,  nohy nám strachem neztuhly,  vydali jsme se na další cestu, tentokrát do zooparku Berousek.  Tady jsme se setkali s exotickými zvířaty,  která se využívají hlavně  pro natáčení filmů či reklam. 
Naše putování po Doksech jsme zakončili na Máchově jezeře,  kde nás čekala okružní jízda parníkem. 
Po celou dobu nám přálo krásné počasí a všichni jsme se vrátili s hromadou nových zážitků.  I.  Kotková 
 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232