ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
Bližší informace ke sběru papíru:  
Odevzdává se přímo ve sběrném dvoře v Jablonném v Podještědí - Markvartice. Nahlásíte jméno a že je to pro školu, pak dostanete doklad o množství odevzdaného papíru. Tento doklad odevzdáte ve škole p. uč. Rybové.

Prosím POZOR změna:

Starý papír se už nebude z technických důvodů odevzdávat ve škole (do prostor garáže) jako dosud. Nový způsob odevzdávání starého papíru je v jednání. Dáme Vám vědět hned, jakmile budeme mít veškeré potřebné informace. (Baterií  a víček se to netýká, ty můžete nosit do školy i nadále).
Děkujeme za porozumění.
Mgr. M. Rybová
 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232