Školní rok 2010 – 2011

Pokračovaly práce spojené s rekonstrukcí a modernizací kabinetů českého jazyka a dějepisu.

17 tříd, 325 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Výuka dle ŠVP ZV – „Cesta k poznání“ ve všech ročnících, výjimkou 5.ročníky – výuka dle učebního plánu „Základní škola“.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Miluše Náprstková – 1.A, IvanaŽmudová – 1.B, Ludmila Moličová – 2.A, Lenka Žuchová – 2.B, Marie Lemfeldová – 3.A, Stanislava Serdelová – 3.B, Irena Fleglová – 4.A, Martina Rybová – 4.B, Gabriela Maňasová – 5.A, Lenka Nováková – 5.B, Stanislav Pergl – 6.A, Pavlína Perglová – 6.B, Ivana Rýdlová – 7.A, Petr Kopřiva – 7.B, Marie Bekrová – 8.A, Ivana Ježková – 9.A, Eva Drábová – 9.B, Blanka Kyselová, Eva Liebezeitová.

Vychovatelky

Dana Baťková, Petra Jandáková, Eva Drábová ml.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Jolana Šolínová, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Milan Roudnický – školník, Jitka Chupková, Hana Braunová, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá.

Na halovém Mistrovství ČR žáků obsadila Tereza Rejzková druhé místo ve skoku vysokém.

Liberecký krajský úřad ocenil Jindřicha Drába u příležitosti Dne učitelů za práci ředitele školy.

Pokračovala spolupráce se školou v Boleslawieci – projekt „Putování za bílou paní“ a projekt „Dobývání vrcholů“.

Velkým úspěchem školy bylo vítězství v rámci Euroregionu Nisa v oblasti vzdělávání, s mezinárodním projektem „Putování za Bílou paní“.